Sam Horn – Tongue Fu Sözlü Dövüş Sanatı PDF

2203

Sam Horn, Tongue Fu, Sözlü Dövüş Sanatı, pdf, indir, oku, e kitap,dünyaca ünlü kadın girişimci Horn, CEO olarak dev şirketlerde görev almıştır. Yapmış olduğu çalışmaşlar New York Times, MSNBC, Forbes, başta olmak üzere birçok büyük medya kuruluşlarında yer almıştır. Okuyacağınız bu eser onun kişisel gelişim türünde yazmış olduğu bir kitaptır.

İdeallere bağlı kalacağınıza söz verin. Göreceksiniz ki, işiniz, eviniz ve semtinizdeki bütün ilişkilerinizde çok daha iyi sonuçlar elde edeceksiniz.

Öfkeyle tehlike arasındaki mesafe kıldan incedir…

Bir supermarket yöneticisi şöyle kışkırtıcı bir görüş öne sürdü: “Perakendeci devi Stu Leonard’m bir konferansta, ‘Şikâyetçi olan bir müşteri benim en iyi dostumdur’ dediğini duydum. Bu basit açıklama benim eleştirilere yaklaşımımı bütünüyle değiştirdi. Eskiden şikâyetçilerden büyük endişe duyardım, şimdi ise kendilerine hoşgeldiniz diyorum. Bay Leonard sayesinde, insanlar bana problem getirmediğinde bunun işlerin iyi gittiği anlamına gelmediğini anladım. Bu sadece, yanlışlarımıza ilişkin bir şey duymadığımız, dolayısıyla onları düzeltemediğimiz ve sonuçta müşteri kaybettiğimiz anlamına geliyor. , alıntı

Tongue Fu Sözlü Dövüş Sanatı PDF

Dosya Boyutu 2 MB
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir