Robert A. Heinlein – Uzayda Kaybolanlar PDF İndir

2534

Robert A. Heinlein, Uzayda Kaybolanlar, pdf, e kitap, indir, oku, 1907 doğumlu ABD’li yazar Heinlein bilimkurgu türü üzerine eserleri ile tanınır. Robert A. Heinlein bilim kurgu yazarlarının dekanı olarak ün kazanmıştır.

Hoyland, onları haklı buluyordu. Gemi gemiydi. Bu apaçık bir hakikatti Jordan’a gelince; kim şimdiye kadar onunla konuşmuş veya onu görmüştü ki? Hayatın gayesi yaşamaktı. İnsan doğar, hayatını yaşar ve ölünce de konvertere atılırdı. Her şey bu kadar basitti. Hiç bir esrar, hiç bir mitolojik seyahat yoktu. Bu romantik fikirler, insanların gerçeklere karşı korku duydukları eski zamanların saçmalıklarından başka bir şey değildi.

Hugh, hayvana huzura kavuşmuş bir şekilde ve güvenle baktı. Bu yabancı dünyaya karşı duymuş olduğu korku gitmiş ve yerini sıcak bir duygu almıştı. Bütün geçmişini, sırf kendisini bu arzulanan ve nice zorluklarla gelebildikleri yeni yurda ulaşmasını sağlayan bir hazırlık olarak kabul ediyordu. Alan’ın getirmiş olduğu hayvanın en son tereddütlerini de ortadan kaldırdığını gördü. – alıntı

Uzayda Kaybolanlar PDF

Dosya Boyutu 1 MB
One thought on “Robert A. Heinlein – Uzayda Kaybolanlar PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir